Labdaros ir paramos “Alfa-1” steigėjai – Jonas ir Alma – Elena Baltrušaičiai turintys didžiulį pedagoginio darbo stažą vaikų formalaus bei neformalaus  mokymo ir ugdymo srityje. Savo vaikus užauginę jie skiria savo meilę ir šilumą tiems, kam to labai reikia. Vaikų dienos centro veiklą vykdo jau daugiau nei 15 metų. Kartu su savanorių pagalba Kauno mieste organizuoja dviejų vaikų dienos centų veiklą: „Antrieji namai – Viltis“ ir “Šviesa vaikui”. Tam kad ši veikla būtų dar įvairiapusiškesnė – į visapusiškai sveikų vaikų grupę stengiasi įtraukti 1-2 vaikus turinčius negalią, taip ugdydami toleranciją tiems, kas turi mažiau galimybių. 


Vaikų dienos centro steigėjai yra vieni iš nedaugelio tų žmonių, kurių pašaukimas yra dirbti su vaikais, tad jie turi daugybę kantrybės juos mokyti. Jie yra žmonės, kurie yra pasirengę visada padėti vargingiau gyvenantiems, užjausti ir padėti kenčiantiems. Juos taip pat galima sutikti tiek senelių namuose, tiek kalėjimuose, tiek teikiant pagalbą skurdžiausioms šeimoms jų namuose, kur nuolat reikalinga pagalba, meilė, rūpestis ir atjauta, jie šių jautrių vertybių moko ir vaikų dienos centro auklėtinius, kurių tėvai ne visada gali išmokyti savo vaikus šių vertybių.

Jonas ir Alma Baltrušaičiai

Visos šios minėtos veiklos reikalauja laiko ir finansinių išteklių. Pagalbos rankos ir finansinė parama visuomet yra laukiama. Jei domina galimybė prisijungti prie mūsų veiklos su vaikais – būti mūsų savanoriu.

Savanoriai

Vaida

37 metai, vadovo asistentė, darbo su vaikais patirtis – 15 metų, iš jų trys su neigaliais vaikais.

Danutė

56 metai, Soc. darbuotoja, pedagoginio darbo patirtis – 30 metų, iš jų 10 metų Soc. darbuotoja.

Ineta

28 metai, Soc. darbuotoja, darbo patirtis 6 metai, iš jų Soc. darbuotoja – 3 metai.