Paremk!

Padėkos gėlėsKad ir kaip bebūtų gaila, tačiau geri darbai be finansinių išteklių yra neįmanomi. Kviečiame visus prisidėti prie mažiau galimybių turinčių šeimų vaikų užimtumo didinimo ir prasmingo laisvalaikio organizavimo. Tai galite padaryti skirdami mums 1,2% teikdami deklaracijas metų pradžioje (kaip tai padaryti rasite žemiau) arba pervesti pinigėlių į mūsų sąskaitą. Jai reikalingi duomenys pateikiami žemiau:

 

Juridinio asmens kodas / Registracijos numeris: 300514645
Atsiskaitomoji sąsktaita: LT51 7300 0100 9293 9979
Bankas:Swedbank

 

Kilus klausimams - susisiekti su labdaros ir paramos fondo vadovu Jonu Baltrušaičiu elektroninio pašto adresu alfavienasjonas@gmail.com arba telefonu +370 611 71956.

 

Kilus klausimams, kodėl turėtumėte remti lpf “Alfa-1” ar su deklaracija susijusiais klausimais susisiekite telefonu 860058882 arba el paštu vaida.lesinskyte@gmail.com. Kopijuoti paaiškinimą kaip skirti paramą griežtai draudžiama.

 

Paaiškinimas, kaip užpildyti deklaraciją, kuria galima skirti gyventojų pajamų mokesčio dalį mūsų fondui

 

Prisijungiate prie savo banko. Ieškote kur jame yra VMI el. paslaugos. Rengdama paaiškinimą kaip prisijungti prie elektroninio deklaravimo sistemos aš naudoju Swedbank, analogiškai ar bent jau panašiai turėtų būti ir kituose bankuose. Swedbank banke jos yra čia: Renkatės „Kasdienės paslaugos“ skiltį, joje „E. paslaugos“ sritį.

 

 

Jai atsidarius slenkate puslapiu žemyn, kol randate „VMI el. paslaugos“.

 

 

Naujame skirtuke atidaro galimus prisijungimus prie VMI pagal norimus atlikti veiksmus. Planuojant paskirti paramą 1,2% reikia pasirinkti elektroninio deklaravimo sistemą EDS.

 

 

Einame į savo duomenis (Jūsų duomenys – Jūsų vardas ir pavardė):

 

 

Pradinis puslapis atrodys taip:

 

 

Pasirenkate „Pildyti formą“:

 

 

Pasirenkate „Prašymas skirti paramą“. Jį pasirinkus matote tokį vaizdą:

 

 

Ties „Forma elektroniniam pildymui“ pasirenkate gaublį – naujame skirtuke atidaro tokį vaizdą:

 

 

Užpildote trūkstamus duomenis:

 

 

Automatiškai meta Jūsų vardą, pavardę ir asmens kodą. Įrašote savo telefono numerį, gyvenamos vietos adresą, Nurodote, kad paramą skiriate už praėjusius metus, prie metų 3 esančiuose stačiakampiuose sužymite varneles (kiekviename jų po varnelę, viso 3 varneles), nurodote paramos gavėjo kodą – pasirenkame pirmame langelyje 2, labdaros ir paramos fondo „Alfa  1“ kodą: „300514645“ ir pavadinimą „ALFA 1, LABDAROS IR PAR“, skiriamą procentą ir pasirenkate iki kada skiriate savo paramos procentą (galima pasirinkti iki: 2021, 2022, 2023, 2024):

 

 

 

Kai duomenys užpildyti – spaudžiate “Pateikti deklaraciją”:

 

 

Išmeta lentelę su užrašu “Pateikdami deklaraciją kartu patvirtinate nurodytų duomenų teisingumą”, renkatės “Pateikti deklaraciją”.

 

 

AČIŪ VISIEMS PRISIDEDANTIEMS PRIE GERŲ DARBŲ!