Naujienos

Šeimos Šv. Kalėdos pas savanorę Danutę
Šeimos Šv. Kalėdos pas savanorę Danutę

Gruodžio mėnesį šventėme Jėzaus gimtadienį (Šventas Kalėdas). Į mūsų savanorės Danutės Kiverienės didelius ir svetingus namus pakvietėme savo globojamas šeimas ir vaikų dienos centro dalvyvius, taip pat savanorius, kurie mums padeda kasdienėje viekloje. Vaikams buvo paruoštos dovanėles, kurias mums atvežė Kalėdų karavanas iš mūsų partnerių-rėmėjų švedų, kurie kaip visada tokių švenčių metu tampa kalėdiniais seneliais.

 

Vyko programa, kurioje dalyvavo visi. Mūsų draugai ir dvasininkai Vladimiras Rancevas ir Gediminas Ilevičius priminė Kalėdų prasmę ir istoriją, akcentavo, kad šventės esmė ne materiali o dvasinė pusė, vaikams suorganizavo ir pravedė viktoriną, simbolinėmis dovanėlėmis buvo apdovanoti geriausiai išmanantys kalėdinę istoriją. Vaikams buvo padovanotos vaikiškos biblijos o tėvams krikščioniški kalendoriai.

 

Vakaro metu buvo giedamos giesmės, jas pravedė mūsų savanoriai grojantys gitaromis, vėliau vaikai rodė savo talentus.

 

Į mūsų šventę gražiai įsiliejo ir kitų kultūrų atstovai, turėjome svečių iš Egipto ir Danijos, dėl to vakaras buvo praturtintas dainomis kitomis kalbomis ir patiekalais. Puikiai įsiliejo ir mūsų globojama šeima su neįgalia dukra.

 

Dažnai mūsų globojamai skurdžiau gyvenančiai ir mažiau socialinių įgūdžių turinčiai šeimai toks renginys yra mažas šviesos spindulėlis tamsiuoju žiemos metu. Pagal galimybes stengiamės tokių šviesos spindulėlių suorganizuoti kuo daugiau, juk pas mus laukiamas kiekvienas, nes pas mus – gera kaip namie!