Naujienos

Terapinė programa kalintiems jaunuolis

Yra smagios veiklos, kuriomis drąsiai dalinamės su Jumis, tačiau tarp mūsų veiklų yra ir prasmingų viltį tiem, kam jos reikia teikiančių veiklų, tad šį kartą pasidalinimas apie jas.

plačiau
Rudeninių puokščių kompozicijų dirbtuvės

Kiekvienas ruduo – gausos ir derliaus metas, o kurti o ypač lengva kai aplink yra spalvotų lapų, kankorėžių ir kitos kurybinės medžiagos. Ką mes iš to padarėme – pasidaliname straipsnio viduje.

plačiau
Naudinga pamokėlė kaip elgtis su šunimis

Kiekvienas vaikas nori namie turėti gyvūną, tik ne visi jį turi ar gali jį turėti. O kai gyvūno namie neturi – tai dažnu atveju nežinai kaip elgtis jį sutikus svečiuose ar gatvėj. Mokytojai iš Amici Art išlikimo mokyklėlės šį kartą mums pasakojo daug įdomių ir naudingų dalykų apie šunis.

plačiau
Gavom kvietimą mokytis šokti

Kas mūsų paauglius pakvietė į šiuolaikinio šokio užsiėmimui ir kada startuoja pamokos su profesionale choreografe ir šokėja plačiau skaitykite čia.

plačiau
Pirmosios pagalbos teikimo mokymai vaikams

Mokėti suteikti pirmąją pagalbą itin svarbu tiek vaikui, tiek suaugusiąjam, nes niekada nežinai kada užklups nelaimė. Pasidaliname ko mokėmės šį kartą su mokytojais ir Amici Art.

plačiau
Gimtadienio šventė vaikų dienos centre

Vaikų gimtadienis – dar viena proga vaikus mokyti svarbių socialinių įgūdžių: pasiruošti aplinką ir vaišes, pasidengti stalą. Tad vienos tokios šventės įspūdžiais ir dalinamės.

plačiau
Ką mes veikiam kiekvieną savaitės dieną susitikę?

Pasidalinsim preliminariu mūsų veiklų grafiku, kuris visada gali kisti jei sulaukiam įdomių pasiulymų kur nors nuvykti ir apsilankyti, patirti naujų įspūdžių.

plačiau
Princesių konkursas

Kad paįvairintume savo kasdienybę susigalvojame įvairių smagių veiklų, o viena jų buvo mūsų susiorganizuotas princesių konkursas. Kaip mums sekėsi – kviečiam paskaityti.

plačiau
Mūsų neplanuotas apsilankymas Kauno istorijų festivalyje

Kaip mes su vaikų dienos centro vaikais neplanuotai sugalvojome apsilankyti Kauno istorijų festivalyje daugiau rasite čia.

plačiau
Dantų higienos mokymai

Tinkama burnos higiena yra labai svarbu, tačiau ne kiekvienas tą žino, o kad tokių nežiniukų pas mus būtų kuo mažiau – pasikvietėme į pagalbą specialistų!

plačiau