Naujienos

Prasminga veikla Panevėžyje

Kartais gyvenimo prasmę lemia paprasta kasdienė ir kurybinė veikla. Dar svarbiau kai kuriais atvejais ją išlaikyti net ir esant sudėtingoms pandeminėms sąlygoms. Kokia yra mūsų daroma kasdienė prasminga veikla ir kaip galite prie jos prisidėti skaitykite čia.

plačiau
Lapkričio parama mūsų globotiniams

Dalinamės kaip veikia įvairių verslų ribojimo įtaka mūsų globojamoms šeimoms ir kviečiame visus kas gali prisidėti prie mūsų labdaringos veiklos suteikiant pagalbą labiausiai nuo ribojimų kenčiantiems.

plačiau
Neplanuoti pirkiniai remiant globotinius

Dėl savo globotinių mes pasiryžę padaryti daugiau, nei mus įpareigoja valstybinės institucijos, kurios remia mūsų veiklą. Kokie buvo neplanuoti pirkiniai rūpinantis globotiniais - kviečiame paskaityti.

plačiau
Savęs pažinimo pamokėlė „Kas aš esu?“

Labai daug nesusipratimų įvyksta nesusikalbant ir nesutariant dėl paprasčiausių dalykų. Tada kyla konfliktai. Kad ir kaip būtų svarbu sutarti su artimaisiais, visgi svarbiausia sutarti su savimi, o tam kad tą pavyktų padaryti, reikia atsakyti į klausimą "Kas aš esu?" ir tai padaryti mums padėjo psichologė Evelina.

plačiau
Tapybos pamoka

Dažniausiai tikra kuryba nepripažysta taisyklių ir ribojimų. O taisyklių aplink mus pilna. Pasaulinė pandemija jų įnešė naujų. O kurybingas žmogus tas taisykles apeina. Taip pandemijos metu gyvi susitikimai tapo virtualiais. O kuo gi mes pakeitėme teptuką?

plačiau
Gaminome dovanėles draugams ir artimiesiems

Kai planuojame savo globotinių ugdymą, stengiamės į programą įtraukti tokias veiklas, kurios būtų ne tik smagios, bet ir naudingos. Viena tokių veiklų - lipdymas. Kuo jis naudingas ir ką lipdėme rasite šiame straipsnelyje.

plačiau
Rudens galimybės nuotaikai kelti

Kaip mes viliojome vaikus į lauką ir skatinome jų aktyvesnę fizinę veiklą prigalvodami jiems įvairių smagių užduočių lauke. Ką ir kaip darėme - dalinamės pačiame straipsnelyje.

plačiau
Mūsų lankomas būrelis Emociukai

Pasakojam apie vaikų mėgtamą būrelį Emociukai ir kas jame vyksta, kuo jis unikalus ir kokia šauni jo vadovė. Plačiau apie tai skaitykite čia.

plačiau
Naujas mėnuo ir nauji apribojimai

Pasidalinsime kaip kinta mūsų veiklos pobūdis didėjant apribojimams.

plačiau
Griežtėjančių suvaržymų pasekmės

Pasidalinimas pas mus vykstančiais pokyčiais išaugus susirgusių Covid-19 skaičiui.

plačiau