Naujienos

Ačiū, ačiū, ačiū sakome UAB Forest Investment

Kiekvienas parama mums labai reikalinga, o ypač ji reikalinga mums šiuo metu. Tariam didelį ačiū UAB Forest Investment už pagalbą, kurios net nedrįsome paprašyti.

plačiau
Vertingi mokymai fondo vadovams

Fondo vadovai Alma ir Jonas Batrušaičiai pandemijos metu gilina žinias tarptautiniuose mokymuose kaip dirbti su gyvenimo užribiuose esančiais globotiniais siekiant efektyviausio rezultato. Plačiau skaitykite straipsnyje.

plačiau
Karantino apribojimai – atsinaujinimo metas

Dalinamės įpūdžiais kur ir kaip atsinaujinome ir kokios mums pagalbos trūksta. Plačiau apie tai kviečiame skaityti čia.

plačiau
Gruodžio parama mūsų globotiniams

Nenusimatant greitai ribojimų pabaigai ir artėjant gražiausioms metų šventėms tik savo šeimos rate be giminių ir artimųjų lankymo ir susidūrus su finansiniais sunkumais antrojo karantino metu dalinamės savo patirtimi ir kviečiame kartu su mumis suremti pečius remiant skurdžiausias šeimas.

plačiau
Kalėdinis Kauno Valstybinio teatro sveikinimas vaikams

Kiekvienais metais šventiniu laikotarpiu turėdavome su vaikais kokią nors šventinę išvyką į teatrą ar kiną, tačiau šiemet dėl karantino to padaryti nepavyksta. Kaip šią bėdą mums padėjo išspręsti Kauno valstybinis teatras skaitykite čia.

plačiau
Nepaisant apribojimų sulaukėme kalėdų senelio iš Švedijos!

Kiekvienais metais turime gražią tradiciją - pradžiuginti šventinėmis dovanėlėmis ir šventiniu stalu tradiciškai paminint Kristaus gimimo šventę tuos, kurie turi mažiau galimybių. Dėl esamos situacijos turėjome daug abejonių ar pavyks nudžiuginti savo globotinius bent dovanėlėmis. Kas ir kaip - pasidaliname plačiau.

plačiau
Sugriuvęs kalėdinis renginys

Pasidaliname kaip ruošėmės kasmetinėms šventėms ir kaip jos sugriuvo užklupus pandemijai. Deja, nerealizuotos idėjos liko kitiems metams, jei jų vėl nepakeis naujos negandos, o kokios jos buvo - galite peržvelgti čia.

plačiau
Kalėdų stebuklo belaukiant ten, kur labai trūksta vilties...

Aplink mus labai daug virkaujančių dėl ribojimų, tačiau mes bendraujame ir su tais, kurie turi dar mažiau galimybių paminėti šventes su artimiaisiais, o šiuo pandeminiu metu nebeliko ir tradiciniu tapusio mūsų šventinio pasisėdėjimo bendrystės su Kristumi rate. Plačiau apie tai skaitykite čia.

plačiau
Dėkojame UAB Eugesta už kalėdinį stebuklą!

Kartais, kai labai svajoji, prašai Dievo stebuklo, jis ateina. Taip buvo ir šį kartą. Ir jį sukūrė ne kas kitas o UAB Eugesta. Kaip jiems tai pavyko, kviečiame pasiskaityti.

plačiau
Mūsų fondo vadovo kalėdinis sveikinimas

Mūsų fondo vadovas Šventų Kalėdų proga dalinasi mintimis apie svarbiausius gyvenime dalykus ir kam turėtume skirti daugiau laiko. Pandeminiai laikai šių minčių svarbą dar labiau paryškina. Kviečiame paskaityti.

plačiau