Naujienos

Naujos žinios - naujos galimybės
Naujos žinios - naujos galimybės

Praėjusią savaitę viena iš mūsų vaikų dienos centro vadovių Vaida Lešinskytė grįžo iš Erasmus+ programos mokymų „Keep It Real“, kuriuose gilino žinias, kaip parengti kokybišką jaunimo mainus jaunimui aktualia tema. Šiuose mokymo kursuose žinias gilino ir mezgė galimus bendradarbiavimo ryšius 14 dalyvių iš Lietuvos ir Estijos. Programą vedė lietuvis Laimonas Ragauskas ir Estijoje gyvenantis nyderlandas Umberto Dorus Geerts, visuomet pasiekiama buvo ir Estijos nacionalinės agentūros atstovė Anastassia Kiseleva.

„Keep It Real“ mokymo kursuose buvo kalbama kaip atsirinkti gerą idėją, kaip tinkamai užpildyti paraišką ir kur paraiškoje yra sudėtingiausios vietos, kaip atsirinkti ir kaip bendrauti su partneriais, kaip protingai pasirengti veikloms, paliesti kiti svarbūs klausimai. Mokymų kursų metu tobulėjo visi: dalyviai, turintys jaunimo mainų organizavimo patirties, pasidalino kaip sprendė nenumatytas nestandartines situacijas; dalyviai, neturintys jaunimo mainų organizavimo patirties, išsakė savo pastebėjimus, kaip jie elgtųsi neplanuotai įvykusių situacijų metu. Mokymo kursų pabaigoje buvo aptarti galimi veiksmai, kaip elgtis įvykus įvairioms situacijoms. Labai džiugu, kad į mokymus atvyko dviejų sėkmingai įvykdytų jaunimo mainų organizatoriai ir pasidalino patirtimi. AČIŪ jiems už atsakytus aktualius klausimus.

Visi mokymų dalyviai gavo naudos – žinių ir motyvacijos. Ačiū nacionalinėms agentūros ir Europos Sąjungai už suteiktą puikią Erasmus+ galimybę!

Kas yra Erasmus+ jaunimo mainai galite pamatyti čia!