Naujienos

Mūsų vadovai atviri naujoms žinioms
Mūsų vadovai atviri naujoms žinioms

Kiekvieną dieną labdaros ir paramos fondo „Alfa-1“ savanoriai ir darbuotojai daro daugybę nematomų darbų: organizuoja įvairias veiklas ir išvykas. Viso to neįvyktų be įvairių institucijų ir rėmėjų pagalbos. Įprastinės ir projektinės veiklos reikalauja viešinimo. Kaip jį tinkamai padaryti? Į šį klausimą tarptautiniuose mokymo kursuose „Promote Yourself 2“, vykusiuose rugsėjo 5 – 9 dienomis, atsakymo ieškojo labdaros ir paramos fondo „Alfa-1“ vaikų dienos „Viltis“ vadovė Vaida Lešinskytė.

Pirmuosius įspūdžius po projekto ji galėjo apibūdinti taip: „Visko labai daug ir viskas labai svarbu“. Taip pat ji pasidalino 7 viešinimui labai svarbiais žingsniais, kurie turi būti suplanuoti, prieš pradedant skleisti informaciją:

  1. Koks tavo tikslas ir uždaviniai, siekiant vykdyti šį projektą
  2. Kokie žmonės yra tavo tikslinė grupė, su kuria tu dirbsi
  3. Žinutė, kurią siųsi žmonėms, kviesdamas į vieklas
  4. Kanalai, kuriais bus siunčiama žinutė
  5. Kokios bus tavo veiklos, kas bus tavo partneriai, kokius turi išteklius
  6. Koks turėtų būti poveikis, tavo darbo rezultatas
  7. Ką tu darai kitaip, kas pas tave yra išskirtinio, dėl ko kiti turėtų dalyvauti, prisijungti prie tavo veiklų?

Šis planas buvo peržvelgiamas kiekvieną dieną planuojant įvairias su viešinimu susijusias užduotis, išbandant įvairius įrankius, kuriuos pristatė tarptautinių mokymų lektoriai George Adrian Oprea, Sven Retore, Kriszta Zsiday, Maija Lehto, Roxana Turcu ir Vaiva Ružaitė.

Dėkojame Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūrai ir visiems lektoriams už suteiktas žinias bei linkime jas sėkmingai taikyti savo darbuose mūsų atstovei ir visiems mokymų dalyviams!