Naujienos

Mūsų įspūdžiai iš koncerto!
Mūsų įspūdžiai iš koncerto!

Vasario 15 dieną, tarp meilės dienos ir mūsų valstybės gimtadienio turėjome nepaprastą galimybę apsilankyti Žalgirio arenoje vykstančiame nepriklausomybės dienai skirtame koncerte. Vos atvykę pradėjome švęsti, nes gavome dovanų -  trispalves vėliavėles.

 

Renginys prasidėjo Merūno su choru atliekamu Lietuvos respublikos himnu, jiems pritarė visa salė, kas balsu, kas mintyse. Vėliau sveikinimo žodį tarė Dalia Grybauskaitė. Koncerto metu buvo prisiminta Lietuvos nepriklausomybės gimimo istorija, dar kartą padėkota Liudui Mažyliui už atrastą Lietuvos nepriklausomybės akto atradimą, prisiminti kiti lietuvybę skatinantys lietuviai ir projektai. Savo dainomis Lietuvą sveikino žymiausi Lietuvos atlikėjai. Renginys buvo pabaigtas įspūdingu fejerverku.

 

Šis renginys mūsų dienos centrui pasitanavo kaip puiki ugdymo galimybė stiprinant stiprinti socialinių įgūdžių stokojančių žmonių meninį skonį, elgesio supratimą viešose vietose, tuo pačiu metu tai buvo prasmingo laisvalaikio ir pabuvimo su šeima ir bendruomene pavyzdys.

 

Esame labai dėkingi Kauno miesto savivaldybei, kuri mums suteikė 30 pakvietimų į šį koncertą ir taip pradžiugino 30 mūsų labdaros fondo globojamų žmonių pamatyti šį koncertą gyvai. Šeimoms, o ypač vaikams, šis koncertas paliko neišdildomą įspūdį.