Apie fondą » Veiklos sritys

Vaikų popamokinis užimtumas
Vaikų popamokinis užimtumas

Labdaros ir paramos fondo Alfa-1 vaikų dienos centras tai vieta vaikams, kur gera susirinkti, kur galima prasmingai praleisti laisvalaikį, paruošti pamokas.

 

Mūsų dienos centrą lanko vaikai iš mažiau galimybių turinčių šeimų. Centro vadovai ir savanoriai mokslo metų metu organizuoja įvairius būrelius: gitaros pamokas, dramos studiją, techninės kūrybos studiją, rūbų modeliavimo – dizaino studiją. Kartu su centro vaikais vykstame į teatrą, cirką, kitus renginius. Vasaros metu vaikams organizuojamos įvairios išvykos ir stovyklos.

 

Nors vaiko gabumų ugdymas yra labai svarbus, tačiau kur kas svarbiau yra skirti vaikui laiko ir dėmesio – išklausyti jo bėdas ir džiaugsmus, kalbamės įvairiomis temomis, nesmerkiame, priimame vaiką kaip asmenybę, kuri turi nuomonę. Stengiamės parodyti vaikui ne tik pačius šviesiausius ir gražiausius dalykus – smagius renginius, bet ir kitokius, išsilavinusiam žmogui suprantamus ir reikalingus gyvenimo aspektus – senelių namus, kur labai reikalinga globa ir rūpestis silpnesniam, taip mes ugdome žmogiškąsias vaiko, ateinančio į mūsų dienos centrą, savybes.

 

Vaikų dienos centre kuriame jaukią namų aplinką – siekiame, kad jame būtų gera kaip namie. O  kaip tokia aplinka – smagu į ją sugrįžti.

 

Labdaros ir paramos fondas Alfa-1 organizuoja dviejų vaikų dienos centrų veiklą, kurių vienas veiklą vykdo Kaune, kitas veiklą vykdo Kauno rajone, Babtuose. Jei norite prisidėti prie šių vaikų dienos centrų paramos - daugiau informacijos kaip tai padaryti rasite skiltyje „Paremk!"