Apie fondą » Steigėjai

Vaikų dienos centro steigėjai – Jonas ir Alma-Elena Baltrušaičiai turintys didžiulį pedagoginio darbo stažą vaikų formalaus bei neformalaus  mokymo ir ugdymo srityje. Savo vaikus užauginę jie skiria savo meilę ir šilumą tiems, kam to labai reikia. Vaikų dienos centro veiklą vykdo jau daugiau nei 10 metų.

 

Kartu su savanorių pagalba vykdo Kauno mieste esančiu vaikų dienos centru „Antrieji namai - Viltis“, taip pat remia dalindamiesi patirtimi ir ryšiais su Babtuose esančiu vaikų dienos centru „Draugystės rankos“, bendradarbiauja su Kaune esančiu vaikų dienos centru „Solija“.

 

Vaikų dienos centro steigėjai yra vieni iš nedaugelio tų žmonių, kurių pašaukimas yra dirbti su vaikais, tad jie turi daugybę kantrybės juos mokyti. Jie yra žmonės, kurie yra pasirengę visada padėti vargingiau gyvenantiems, užjausti ir padėti kenčiantiems. Juos taip pat galima sutikti tiek senelių namuose, tiek kalėjimuose, kur nuolat reikalinga pagalba, meilė, rūpestis ir atjauta, jie šių jautrių vertybių moko ir vaikų dienos centro auklėtinius, kurių tėvai ne visada gali išmokyti savo vaikus šių vertybių.